18 ГОДИШНИК ОД БАНИЦА ПРИЈАВИЛ ДЕКА ПОЛА ЧАС ПО ПОЛНОЌ БИЛ НАПАДНАТ ОД ДВАЈЦА СОСЕЛАНИ!

август 27, 2021

На 26.08.2021 година во 13.30 часот во Полициската станица Струмица, Д.Т.(18) од село Баница, струмичко, пријавил дека околу 00.30 часот во село Баница бил физички нападнат од И.В. и А.В. од истото село. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: