strumica denes logo

ЛЕГАТО БЕНД И БАНИ ВО ПЕТОК ВО „АВАТАР“ – БЕСПЛАТНА КАРТА ЗА КОНЦЕРТОТ НА АЦА ЛУКАС СО СЕКОЈ КУПЕН ЈЕМИСОН И СМИРНОФ!

Автор:

Датум:

јуни 28, 2023

Автор:

Датум:

јуни 28, 2023

Легато Бенд и Бани, комбинација која ветува забава до раните утрински часови. Влезот е бесплатен, а со секој купен Јемисон и Смирноф, добивате бесплатна карта за концертот на Аца Лукас во сабота.

РЕЗЕРВАЦИИ :
📱071/256-999
📱071/298-444