Денес времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност

февруари 15, 2023

Сончево со мала до умерена облачност и со умерен до засилен ветер од северен правец долж Повардарието.

Температурите во Струмица ќе се движат од 0 до 10 степени целзиусови.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: