Денес времето ќе биде променливо облачно

март 6, 2023

Променливо облачно, во западните делови со слаб локален дожд, а на високите планини слаб снег. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: