Денес времето ќе биде облачно и релативно топло

февруари 25, 2023

Променливо облачно и релативно топло. Ќе дува умерен до засилен ветер од јужен правец.

Температурите во Струмица ќе се движат од 7 до 16 степени целзиусови.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: