strumica denes logo
ЗАТВО

март 9, 2019

ПРОНАЈДЕН ХЕРОИН КАЈ СТРУМИЧАНЕЦ ВО ЗАТВОРОТ ВО ШТИП!

СВР Штип поднесе кривична пријава против Ј.Д. (39) од Струмица,

Види повеќе