Home

Perdormire

Tag - запросување

Култура

АЈДУЧКО ЗАПРОСУВАЊЕ: ИСТАТОВ ОД НАВИВАЧКАТА ГРУПА АЈДУЦИ СО БАКЛИ И ПЕСНА ЈА ЗАПРОСИ СВОЈАТА ДЕВОЈКА!

Со бакли и песна во струмичкиот парк, членот на навивачката групата АЈДУЦИ, Димитар Истатов заедно со неговата дружина ја запроси својата девојка на која таа...