strumica denes logo
запленета

ноември 3, 2018

СВР СТРУМИЦА: ЗАПЛЕНЕТИ НАД ШЕСТ КИЛОГРАМИ МАРИХУАНА!

Секторот за внатрешни работи Струмица – Надворешна канцеларија за криминалистички

Види повеќе

јули 10, 2018

(ВИДЕО) ВО СТРУМИЦА ЗАПЛЕНЕТИ 50 КИЛОГРАМИ МАРИХУАНА!

Полицијата пронајде 50 килограми марихуана вчера изутрина на локација од

Види повеќе

март 5, 2018

ПОВТОРНО ЗАПЛЕНЕТА ОБЛЕКА НАМЕНЕТА ЗА УВОЗНИК ОД СТРУМИЦА!

    – 4.200 парчиња облека (маици, чорапи, долна облека

Види повеќе