strumica denes logo
возач

јули 16, 2018

(ФОТО) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА ИЗЛЕЗОТ ОД СТРУМИЦА-23 ГОДИШНО МОМЧЕ ТЕШКО ПОВРЕДЕНО!

Околу 06:00 часот утрово на излезот од Струмица кон Добрејци,

Види повеќе