strumica denes logo

(ФОТО) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА ИЗЛЕЗОТ ОД СТРУМИЦА-23 ГОДИШНО МОМЧЕ ТЕШКО ПОВРЕДЕНО!

Автор:

Датум:

јули 16, 2018

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

јули 16, 2018

Категории:

Хроника

Околу 06:00 часот утрово на излезот од Струмица кон Добрејци, автомобил управуван од возач на возраст од 23 години излетал од патот и удрил во заштитна ограда. Момчето се здобило со тешки повреди и веднаш е пресено во струмичката болница. Полицијата изврши увид на несреќата. Со повеќе информации во текот на денот.