Home

Perdormire

Tag - вонредна

Струмица Денес

Вонредна временска прогноза: Попладне ќе истура, дожд до 20 литри на метар квадратен

Изминатите 24 часа најмногу дожд наврнал во Дојран, десет литри на метар квадратен, по што следуваат Берово, Струмица и Виница со девет, Крива Паланка со осум...