Perdormire

Tag - ВИДЕО РЕКЛАМА

Култура

Златен медал за најдобра видео реклама за СОУ „ЈАНЕ САНДАНСКИ“, заврши натпреварот на МАССУМ

Вкупно 45 ученици од СОУ „ЈАНЕ САНДАНСКИ“ под менторство на 10 професори вчера и денес зедоа учество на „Образовно рандеву – МАССУМ 2018“ каде се натпреваруваа...