strumica denes logo
угостителски објект

февруари 23, 2019

СТРУМИЧАНКА ПРИЈАВИЛА ДЕКА ВО УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ ВО СТРУМИЦА БИЛА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТА!

На 21.02.2019 година во 20.00 во Полициска станица Струмица, В.А

Види повеќе