СТРУМИЧАНКА ПРИЈАВИЛА ДЕКА ВО УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ ВО СТРУМИЦА БИЛА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТА!

февруари 23, 2019

На 21.02.2019 година во 20.00 во Полициска станица Струмица, В.А (19) од Струмица пријавила дека истиот ден околу 17.00 часот во угостителски објект во Струмица била физички нападната од З.Н. од Струмица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: