strumica denes logo

СТРУМИЧАНКА ПРИЈАВИЛА ДЕКА ВО УГОСТИТЕЛСКИ ОБЈЕКТ ВО СТРУМИЦА БИЛА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТА!

Автор:

Датум:

февруари 23, 2019

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

февруари 23, 2019

Категории:

Хроника

На 21.02.2019 година во 20.00 во Полициска станица Струмица, В.А (19) од Струмица пријавила дека истиот ден околу 17.00 часот во угостителски објект во Струмица била физички нападната од З.Н. од Струмица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.