Home

Perdormire

Tag - ТРАНСФЕР

Спорт

„БОМБА“ ТРАНСФЕР ОД СТРУМИЦА: По седум години, струмичанката Николовска ја напушти Тиверија и потпиша за Црвена Звезда

Македонскиот прволигаш Тиверија Струмица за идната сезона ќе биде ослабена со една од најдобрите фудбалерки на тимот во последните сезони. По седум години...