strumica denes logo
Тиверија

април 13, 2018

Тиверија со едната нога во финале на женскиот фудбалски Куп!

Екипите на Тиверија Струмица и Драгон од Скопје одиграа натпревари според планот и поради

Види повеќе

април 6, 2018

Тиверија со отворен пат до женското Куп-финале!

Фудбалската федерација на Македонија (ФФМ) ги извлече паровите за полуфиналето

Види повеќе