strumica denes logo
сопруга

јануари 4, 2019

СОПРУГАТА НА ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ РОДЕНА СТРУМИЧАНКА: Ако ја гледаме добрината во луѓето, ќе стигнеме до среќата

На Божик во семејството на лидерот на ВМРО/ДПМНЕ, Христијан Мицкоски

Види повеќе

октомври 22, 2018

СТРУМИЧАНЕЦ ЈА ПРЕТЕПАЛ СВОЈАТА СОПРУГА И НИВНИОТ МАЛОЛЕТЕН СИН!

Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против Е.Џ.(43)

Види повеќе