СЛАВЈЕ

мај 20, 2018

ВИДЕО: Струмица слави – Беласица го подигна шампионскиот пехар!

Со вчерашниот меч против Брегалница заврши најуспешната сезона за Беласица

Види повеќе

мај 17, 2018

(ВИДЕО) СО ОРО И ПЕСНА СТРУМИЧКИТЕ ГИМНАЗИЈАЛЦИ ГО ЗАПОЧНАА МАТУРСКОТО СЛАВЈЕ!

https://www.facebook.com/srecko.guncev/videos/1958817400818548/?t=1 ВИДЕО: СРЕЧКО ГУНЧЕВ

Види повеќе