Home

Perdormire

Tag - СЛАВЈЕ

Спорт

(ВИДЕО) ЛУДО СЛАВЈЕ: ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО СТРУМИЧКИТЕ ФУДБАЛЕРИ КОСТОВСКИ И БАГАШОВСКИ ЈА ПРОСЛАВУВААТ СИНОЌЕШНАТА ПОБЕДА НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

Тимот на Манчестер Јунајтед синоќа извојува голема победа над големиот ПСЖ откако во последните минути од натпреварот го постигна голот кој го елиминира ПСЖ од...