Home

Perdormire

Tag - Слаѓа Алегро

Струмица

Струмичанец синоќа ја налутил Слаѓа Алегро и искуството веднаш го сподели на инстаграм!

Српската пејачка Слаѓа Алегро се пожали дека вчеравечер имала непријатно искуство на настапот во дискотека во Струмица. Додека пеела во еден од ноќните клубови...