Home

Perdormire

Tag - секогаш Македонија

Култура

ШЕЌЕРИНСКА СО ПОРАКА ПРЕЧЕКАНА ВЧЕРА ВО СТРУМИЦА – „НИКОГАШ СЕВЕРНА, СЕКОГАШ МАКЕДОНИЈА“

Министерката за одбрана, Радмила Шеќеринска вчера се обрати на трибина во градот на нејзиниот партиски лидер и премиер на Македонија, Зоран Заев. Граѓаните на...