Home

Perdormire

Tag - САНДАНСКИ

Култура

НА СВЕЧЕНА ЦЕРЕМОНИЈА БЕА ДОДЕЛЕНИ ДИПЛОМИТЕ НА МАТУРАНТИТЕ ОД СОУ „ЈАНЕ САНДАНСКИ“-СТРУМИЦА!

Во големата сала на центарот за култура „Антон Панов“ синоќа на свечена церемонија им беа доделени дипломите за завршено образование на матурантите од средното...