Home

Perdormire

Tag - реакции

Хроника

СТРУМИЧАНИ ОСТРО РЕАГИРАА НА ИНФОРМАЦИЈАТА ЗА БОРО СТОЈЧЕВ КОЈ ПОРАНО Е ПУШТЕН НА СЛОБОДА!

По објавената информација дека поранешниот градоначалник Боро Стојчев е пуштен порано на слобода поради примерно однесување, струмичани остро реагираа! Инаку...