СТРУМИЧАНИ ОСТРО РЕАГИРАА НА ИНФОРМАЦИЈАТА ЗА БОРО СТОЈЧЕВ КОЈ ПОРАНО Е ПУШТЕН НА СЛОБОДА!

декември 13, 2018

По објавената информација дека поранешниот градоначалник Боро Стојчев е пуштен порано на слобода поради примерно однесување, струмичани остро реагираа!

Инаку, Боро Стојчев беше осуден на шест месеци затвор поради обид за шверц со цигари, но во затвор беше само 5 месеци. Коментарите на струмичани може да ги поглендете на следниот —– ЛИНК

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: