Home

Perdormire

Tag - питачи

Хроника

(ФОТО) СТРУМИЧАНИ СО АПЕЛ ДО НАДЛЕЖНИТЕ: ЖИВОТИТЕ НА ДЕЧИЊАТА КОИ СЕКОЈДНЕВНО ПРОСАТ НА СЕМАФОРИТЕ ИМ СЕ ВО ОПАСНОСТ!

На социјалната мрежа фејсбук, струмичани овие денови коментираат за дечињата кои секојдневно просат на семафорите додека нивните животи им се изложени на ризик...