Home

Perdormire

Tag - обљуба

Хроника

Одреден притвор за струмичанецот кој изврши обљуба врз девојка која е со умерена психичка попреченост!

Секторот за внатрешни работи Струмица до Основното јавно обвинителство Струмица, поднесе кривична пријава против Џ.Д.(32) од Струмица, поради постоење основано...