Home

Perdormire

Tag - ОБЕДИНЕТА ЕВРОПА

Култура

ДИМИТРОВ И ЗАЕВ ОД СТРУМИЧКИОТ КАРНЕВАЛ: СО МАСКАТА „ОБЕДИНЕТА ЕВРОПА“ – АМБАСАДОРЕ, ИМА ТУКА ПОРАКА!

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на својот Фејсбук профил објави фотографија од Струмичкиот карневал заедно со премиерот Зоран Заев и шеф на...