Home

Perdormire

Tag - немања матич

Струмица Денес

СТРУМИЧКИОТ СТИЛИСТ ДОНЕ МАНЧЕВ ПОВТОРНО СЕ ПОГРИЖИ ЗА ИЗГЛЕДОТ НА ФУДБАЛЕРОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД – НЕМАЊА МАТИЧ!

  Соработката на струмичкиот стилист со еден од најдобрите фудбалери во премиер лигата кој е ново засилување на Манчестер Јунајтед продолжува! Станува...