Home

Perdormire

Tag - насилство

Хроника

(ВИДЕО) ИНФОМАКС: УЛИЧНО НАСИЛСТВО ВО СТРУМИЦА: Со хебла и шрафцигер демолираше возило и го натепа сопственикот на возилото!

На социјалните мрежи се појави видео од улично насилство деновиве во Струмица, за кој неофицијално дознаваме дека се третира како нарушување на јавниот ред и...