Home

Perdormire

Tag - Маркети Здравец

Магазин

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ВЕЛИГДЕНСКИ ХЕПЕНИНГ ВО „ЗДРАВЕЦ“ МАРКЕТИ ВО СТРУМИЦА, НАЈМАЛИТЕ НАЈМНОГУ УЖИВАА!

Во пресрет на големиот Христијански празник-Велигден, маркети „Здравец“-Струмица организираа Велигденски хепенинг, односно работилница во која најмалите со...