Home

Perdormire

Tag - Манчев

Култура

Манчев: Заев во три мандати како градоначалник не успеа да постави канализација и асфалт на улици во центарот на Струмица

На денешната расправа на Комисијата за финансирање и буџет, пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Ванковер Манчев со амандман побара да бидат асфалтирани улиците „Цветан...