strumica denes logo
Љафтов

јануари 7, 2019

ПРСТЕН ЗА БАДНИК НАМЕСТО ПАРИЧКА:СЕ ОЖЕНИ СТРУМИЧКИОТ ОДБОЈКАР АЛЕКСАНДАР ЉАФТОВ!

На својот официјален фејсбук профил, Македонскиот одбојкарски репрезентативец кој е

Види повеќе