Home

Perdormire

Tag - лауреат

Култура

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНКАТА СЛАВИЦА АНГЕЛОВА ЈА ОСВОИ ПУБЛИКАТА НА „ЕЗЕРСКИ БИСЕРИ 2018“ И ГО ОСВОИ ПРВОТО МЕСТО!

Нашата талентирана струмичанка Славица Ангелова која каде и да се појави ја освојува публиката со нејзиниот глас, овојпат беше дел и од учесниците на...