Home

Perdormire

Tag - Кузмановска

СДСМ

Кузмановска:Со договорот со Грција го кренавме каменот кој 25 години ја влечеше Македонија назад

Интегрален текст од прес конференцијата на Катерина Кузмановска, пратеник во Собранието на Република Македонија Почитувани граѓани, Во пресрет на референдумот...