Home

Perdormire

Tag - коњи

Хроника

(ВИДЕО) ПРОБЛЕМ ВО СТРУМИЦА НА УЛИЦА: НЕ ПРЕСТАНУВААТ ДА СЕ ИЗМАЧУВААТ КОЊИТЕ ВО СТРУМИЦА-НОВО ВИДЕО ОД ДЕНЕСКА!

На новата фејсбук група која е насловена ПРОБЛЕМ ВО СТРУМИЦА НА УЛИЦА (ВИДИ ЛИНК ) денеска беше објавено видео на кое повторно јасно се гледа дека коњите...