Home

Perdormire

Tag - КОМПОМИТИРАЧКА СОДРЖИНА

Хроника

20 ГОДИШНА СТРУМИЧАНКА УЦЕНУВАНА ДЕКА ЌЕ БИДАТ ОБЈАВЕНИ НЕЈЗИНИ ДОКУМЕНТИ СО КОМПРОМИТИРАЧКА СОДРЖИНА!

На 02.03.2019 во 20:00 часот во Полициска станица Струмица е лишен од слобода и задржан М.Г.(33) од Радовиш поради тоа што сторил кривично дело „Уцена“ казниво...