strumica denes logo
хепенинг

април 7, 2018

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ВЕЛИГДЕНСКИ ХЕПЕНИНГ ВО „ЗДРАВЕЦ“ МАРКЕТИ ВО СТРУМИЦА, НАЈМАЛИТЕ НАЈМНОГУ УЖИВАА!

Во пресрет на големиот Христијански празник-Велигден, маркети „Здравец“-Струмица организираа Велигденски

Види повеќе