strumica denes logo
Германија

ноември 19, 2018

Патувајте безбедно по најповолни цени во Германија со МК – BAYERN TAXI!

Патувајте безбедно и сигурно по најповолни цени до вашата посакувана

Види повеќе

мај 27, 2018

МВР: Македонските возачки дозволи наскоро ќе важат во Германија

  Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски се сретнал со

Види повеќе

април 4, 2018

СТРУМИЧАНЕЦОТ КРИСТИЈАН ВОДЕНСКИ ВО ГЕРМАНИЈА ГО СПОРЕДУВААТ СО БРУС ЛИ!

Боречките спортови кај нас не се многу застапени, но не

Види повеќе