Home

Perdormire

Tag - Гавазова

Култура

(ВИДЕО) Гавазова во новиот спот во продукција на “Гранд” провокативна како никогаш досега

После песната „Хало“, која се покажа како вистински погодок, Сузана Гавазова продолжува со походот за освојување на српскиот и балканскиот музички пазар. Со...