Home

Perdormire

Tag - галебе мој тажен

Култура

(ВИДЕО) СО „ГАЛЕБЕ МОЈ ТАЖЕН“ НАШАТА ТАЛЕНТИРАНА И НЕЗАМЕНЛИВА СТРУМИЧАНКА ЛЕНЧЕ КУКИЌ, ПРОДОЛЖУВА ВО „НИКАД НИЈЕ КАСНО“

Со македонскиот евегрин „Галебе мој тажен“, нашата талентирана и незаменлива Ленче Кукиќ ги освои срцата на жирито и публиката и продолжува понатаму во...