Home

Perdormire

Tag - дубиоза колектив

Култура

ДАЛИ СМЕ СПРЕМНИ ЗА НАЈЛУДАТА НОЌ ДОСЕГА? „ДУБИОЗА КОЛЕКТИВ“ ВЕЧЕРВА НА ГОЛЕМАТА СЦЕНА НА СТРУМИЦА ОПЕН ФЕСТ!

Ако некој прашате кој ги прави најлудите забави на балканот? Со сигурност ќе ви одговорат дека тоа се „ДУБИОЗА КОЛЕКТИВ“. За прв пат во Струмица овие момци ќе...