strumica denes logo
ДРВОКРАДЦИ

јули 3, 2018

КРАДЕЛЕ „ДАБ“ ПА ПОЛИЦИЈАТА ГИ ФАТИЛА – СВР СТРУМИЦА СО КРИВИЧНИ ПРИЈАВИ ЗА ДРВОКРАДЦИ!

Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против   И.К.(27),

Види повеќе