strumica denes logo
ДРОГА

октомври 3, 2018

НЕОФИЦИЈАЛНО: Вчера на стариот пат кон Добрејци постаро лице на велосипед уапсено со дрога!

Како што не информираа ПОВЕЌЕ ОЧЕВИДЦИ, вчера на стариот пат

Види повеќе

јули 23, 2018

СТРУМИЧАНЕЦ ЗАЕДНО СО СЕДУМ ДРУГИ ЛИЦА ДОБИ КРИВИЧНА ПРИЈАВА ЗА ПРОДАВАЊЕ НА ДРОГА!

Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал, Единица за

Види повеќе

јуни 10, 2018

СВР СТРУМИЦА СПРОВЕДЕ УСПЕШНА АКЦИЈА ЗА ФАЌАЊЕ НА ДИЛЕРИ НА ДРОГА!

СВР Струмица поднесе кривична пријава против Д.М. (39) и С.И.

Види повеќе