Home

Perdormire

Tag - дробичка

Хроника

ВО АВТОМОБИЛОТ НА 23 ГОДИШЕН СТРУМИЧАНЕЦ ПРОНАЈДЕНА Е МАРИХУАНА, СЕМКИ ОД МАРИХУАНА И МЕТАЛНА ДРОБИЛКА!

На 07.02.2019 година во 22,00 часот на регионалниот пат село Банско – ,,Свидовичка раскрсница“, запрено е и контролирано патничко моторно возило „БМВ“ со...