strumica denes logo
детални сообраќајна несреќа

август 19, 2018

(Фото) ДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ за сообраќајната нереќа во која загина струмичанец!

Вчера 13.50 часот на патниот правец Струмица-Берово, на излез од

Види повеќе