strumica denes logo
детали

април 21, 2018

ДЕТАЛИ ЗА ГРУПНАТА ТЕПАЧКА ВО ТУРСКОТО МААЛО!

Во четвртокот околу 15 часот во Струмица на улица “Славчо

Види повеќе

април 10, 2018

МВР ИЗЛЕЗЕ СО ДЕТАЛИ ЗА ВЧЕРАШНИОТ ПОЖАР ВО СТРУМИЦА!

Целосно е изгорен салонот за мебел во кој вчера избувна

Види повеќе