strumica denes logo
Дејан Илиев

ноември 2, 2018

КОНЕЧНО: Струмичанецот Дејан Илиев доби покана од македонската фудбалска репрезентација!

Како што пишува порталот СПОРТМЕДИА, испратена е покана до голманот

Види повеќе

јули 20, 2018

ОФИЦИЈАЛНО: СТРУМИЧАНЕЦОТ ДЕЈАН ИЛИЕВ ГО ПРОДОЛЖИ ДОГОВОРОТ СО АРСЕНАЛ!

Македонскиот голман во редовите на лондонски Арсенал, Дејан Илиев го

Види повеќе

мај 9, 2018

ФОТО: Струмичанецот Дејан Илиев се пофали со шампионскиот трофеј од младинската ПЛ!

Еден од најнадежните македонски фудбалери, Дејан Илиев се пофали со

Види повеќе

април 11, 2018

(ВИДЕО) Струмичанецот Дени Илиев одбрани пенал и го одведе Арсенал во финале!

Македонскиот фудбалски репрезентативец, голманот Дејан Илиев, го одведе својот тим

Види повеќе