Home

Perdormire

Tag - борче Наков

Култура

(ВИДЕО) МОДНИОТ КРИТИЧАР СЕРГЕЈ ВАРОШЛИЈА ИСКОМЕНТИРА ИЗГЛЕД НА НАШ СТРУМИЧАНЕЦ ВО ЕМИСИЈА!

Познатиот македонски моден критичар Сергеј Варошлија во една од редовните емисии „Студио Мода“ како дел од Студио 1 на 1TV, го искоментира и изгледот на нашиот...