(ВИДЕО) МОДНИОТ КРИТИЧАР СЕРГЕЈ ВАРОШЛИЈА ИСКОМЕНТИРА ИЗГЛЕД НА НАШ СТРУМИЧАНЕЦ ВО ЕМИСИЈА!

септември 2, 2018

Познатиот македонски моден критичар Сергеј Варошлија во една од редовните емисии „Студио Мода“ како дел од Студио 1 на 1TV, го искоментира и изгледот на нашиот струмички фотограф Борис Наков. Во продолжение погледнете го видеото од 09:02 минута па се до 11:03

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: