strumica denes logo
БИЛТЕН

февруари 28, 2019

СВР СТРУМИЦА ВО ДНЕВНИОТ БИЛТЕН ИЗВЕСТУВА ЗА ДВА ФИЗИЧКИ НАПАДИ ВО СТРУМИЧКО!

На 26.02.2019 во Полициската станица Струмица, Б.Р.(29) од Струмица пријавил

Види повеќе