Home

Perdormire

Tag - Барселона

Реклама

НАВИВАЧИТЕ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД И БАРСЕЛОНА УТРЕ ЗАЕДНИЧКИ ЌЕ ГО СЛЕДАТ НАТПРЕВАРОТ ВО ОБЛОЖУВАЛНИЦИТЕ НА ЕВРОТИП ВО СТРУМИЦА!

Организирано гледање на FC.BARCA⚽️MAN.UTD во обложувалниците во Струмица (кај Чешел пазар и позади пожарната.)Со купени 3 пива – ГРАТИС...